Nezávazná poptávka

Poptejte u nás realizaci, my se Vám do 24 hodin ozveme s možnostmi řešení, která pro Vás budou vhodná.

Poptáváte:

Zadejte vaše kontaktní údaje:

zavrit okno

Realizace záclon a závěsů na míru

Látky pro závěsy

Široký výběr textilií pro závěsy. Pestré se vzory, s leskem, zatemňovací, značkové z Anglie a Itálie, nehořlavé a další. Sjednejte si schůzku v našem showroomu, kde si můžete prohlédnout a následně vybrat ze široké nabídky vzorníků látek pro závěsy a záclony.

 

Látky pro záclony

Široký výběr luxusních záclon z Anglie a Itálie. V nabídce máme barevné záclony, záclony se vzory, nehořlavé materiály záclon, třpytivé záclony, s nízkou i vysokou propustností světla.

 

Zaměření záclon a závěsů

Šití závěsů i záclon a vyrobě kolejnic pro závěsy a záclony předchází pečlivé zaměření a prohlidka objektu, kde chcete stínění instalovat. Prohlédneme si tak prostor pro závěsy a záclony, zakreslíme radiátory a najdeme kouty a prostory, kam můžete závěsy a záclony odtáhnout a zaparkovat je v místě, závěsy a záclony tak nebudou překážet v okně, nebo prosklené stěně v průchodu světla do místnosti.

 

Šití závěsů a záclon na míru

Závěsy a záclony šijeme v naší dílně a dodáváme tak přesné bytové stínění, které do místnosti přesně padne. Závěsy šijeme tak, aby co nejlépe seděli do prostoru, kam jsou určeny, jejich řasení uschová kolejnice a skvěle tak splňují svou designovou úlohu v místnosti, kam toto interiérové stínění a zatemnění instalujeme. Šití předchází pečlivé zaměření a prohlídka objektu do kterého budeme závěsy a záclony věšet.

 

Kolejnice a pojezdové systémy pro závěsy a záclony

Zaměříme, dodáme a nainstalujeme kolejnice pro závěsy a záclony do Vašeho domova a komerčních prostorů.

 

Hobl Home Designers Guild Der Beton Ralph Lauren Home Livelo
Váš prohlížeč je zastaralý!

Aktualizujte jej prosím pro správné zobrazení stránky. Aktualizovat prohlížeč

×